Подаруйте старим меблям нове життя. Це економічно вигідно!

Ремонт офісних/комп'ютерних крісел і стільців

Ремонт може включати: заміну деталей і механізмів, переобтягування офісною тканиною, шкірзамінником, екошкірою, заміну поролону.

Перед початком роботи майстер узгоджує із замовником умови: елементи, які потребують ремонту, дизайн, кольори, час виконання, а також ціну. Після детального огляду крісла, яке потребує ремонту, дефектну його частину фахівець відремонтує в умовах майстерні.

Згідно зі статистикою ремонту меблів найчастіше виходять з ладу наступні деталі і механізми офісних крісел: кріплення сидіння (піастра), пневмопатрон (газліфт), хрестовина, механізм кріплення спинки (перманент-контакт) та підлокітники. Не намагайтеся самостійно в домашніх умовах розібрати ці деталі крісел, оскільки, наприклад, пневмопатрон має конусоподібні закінчення, завдяки чому він щільно кріпиться з піастрою і хрестовиною. Тому при самостійному розбиранні крісла ви можете пошкодити його суміжні деталі.

Простіше та економніше для вас при поломці механізмів і деталей офісного крісла звернутися до професійного майстра, який розбере несправну частину крісла і замінить її на нову після ремонту в умовах майстерні. В такому випадку замінені деталі та механізми будуть служити вам довше і надійніше.

Таким чином проблема по ремонту вашого «друга» – офісного (комп'ютерного) крісла буде позитивно вирішена.

Виїзд майстра до клієнта – за узгодженням сторін.
Дзвоніть, будемо раді допомогти: (095) 150 28 24.